Şuanda 63 konuk çevrimiçi
BugünBugün383
DünDün2261
Bu haftaBu hafta2644
Bu ayBu ay12575
ToplamToplam7478865
Biz hiç ayrılmadık seninle!. PDF Yazdır e-Posta
Cabir Hasan tarafından yazıldı   
Pazar, 08 Nisan 2018 07:13


Nisan ayı bizim için yüreğimizin acıdığı bir yanımızın eksildiği aydır 2 Yıl oldu İbo'muz kızıl yıldızlarla buluşması. Uzun yıllar direnci, inadı ve umudu harmanlaştırarak bir mücadele sürdüren İbo’muzun aramızdan fiziki olarak ayrılışının 2. Yılında anısı önünde eğilerek saygı özlemle anıyor, selamlıyorum.

Demişlerdi ki ölenle ölünmez, sen de zamanla alışır hayatına dönersin, bak iki yıl geçti ama ben hala senin yokluğuna alışamadım. Hala Nuray ve Dayı yoldaşlarla ne zaman bir araya gelsek mutlaka seninle geçirdiğimiz anılarımızı konuşur, hüzünleriniz İbo yoldaşım.

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri, ayları, mevsimleri, yılları şimdi ne kadar çok arıyorum. Ve ne kadar acıdır ki bir kez daha birlikte hareket edip birlikte mücadele edip, birlikte güleceğimiz yeni bir zamanımızın asla olmayacağı gerçeğinin karşısında, hep bir yanım eksik ve burukluğun olması hayatın gerçeğidir.

Bizler senin hayallerini gerçekleştirmek için güçlü adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Senin özlemini çektiğin ve hayallerin olan ülkemizi barış ve demokrasiye kavuşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

www.ibrahimyalcin-paris.blogspot.com