Şuanda 101 konuk çevrimiçi
BugünBugün1205
DünDün2014
Bu haftaBu hafta11108
Bu ayBu ay39017
ToplamToplam8551465
nebil rahuma anildi PDF Yazdır e-Posta
Hasan Balcı tarafından yazıldı   
Perşembe, 24 Eylül 2009 20:01


 

 

UNUTMAYANLARA SELAM OLSUN

NEBİL RAHUMA YOLDAŞ 24 EYLÜL 2009 GÜNÜ MEZARI BAŞINDA ANILMIŞTIR.

 

 

Nebil Rahuma yoldaşı ararken önümüze koydukları engel ve gürültüyü tekmeleyerek atıp amacımıza ulaşmıştık. Ali çakmaklı yoldaş ile ilgili yürüttüğümüz çalışmayı da baltalamak provoke etmek amacını güden zihniyet ve onun katilleri internet sayfalarına saçma sapan şeyleri dizmeye başladılar. Kafa karıştırmaktan öteye gitmeyen kendi günah ve suçları altında ezilen bu şaşkınların panikledikleri gözden kaçmamaktadır. Bu vesile ile siz dostlarıma, arkadaşlarıma samimiyet ile yazılarımızı ve mücadelemizi izleyen destekleyen insanlara seslenerek 

 

 

Üç çağrım var birincisi :

 

 

30 Eylül 2009 da nebil rahumanın adına yapılan anıt mezar için çağırı yapan Mihraç Ural adlı devrimci katiline sesleniyorum.

 

 

 

BOŞ MEZARIN BAŞINDA NE İŞİN VAR GEL SENİ NEBİL RAHUMA YOLDAŞIN MÜCADELE ETTİĞİ,BURADA ÖLDÜRÜLDÜĞÜ VE

BU ŞEHİRE GÖMÜLDÜĞÜ KEMİKLERİNİN NAAŞINI ESKİ YOLDAŞLARININ EL VE İŞBİRLİĞİ İLE BULDUĞU MEZARININ

BULUNDUĞU ALANA GÖTÜREYİM
.

 

 

İkinci çağırım:Türkiye halk kurtuluş partisi cephesi /acil siyasi hareketi içinde mücadele etmiş bedel ödemiş bütün namuslu devrimcileri Ali Çakmaklı” Ali Hoca” yoldaşımızın mezarı başında bulunmayı öneriyorum.

 

Belki adanaya ali çakmaklının mezar açılışına giderim diye bugün 24 eylül 2009 yani Ali çakmaklının öldürüldüğü 24 eylül de drt arkadaşım ile birlikte Nebil rahuma yoldaşımızın mezarı başında oturup cep telefonlarımıza yüklediğimiz gafil gezme şaşkın türküsünü defalarca çaldık mezarlık alanında çimenlerin arasında dolandık çömeldik Nebil Rahumayı konuştuk katillerini, işbirlikçilerini lanetledik. Mezarlık alanına kızıl karanfiller bıraktık.

 

 

 

İbrahim yalçın'ın yazısına vurgu ve katkı yaparak şunu belirtmek istiyorum: Mihraç Ural işi Nebil rahuma ali çakmaklıyı öldürmüştüre kadar getirecek ve bunu söyleyecektir diye bu sayfadaki bir yazımda  özelikle belirtmiştim.

 

NEBİL RAHUMA VE ALİ ÇAKMAKLI İLE İLGİLİ ONLARIN ONURLARINI TARİHE YAZAN SAMİMİ YÜREKLİ NAMUSLU

 İNSANLARA, EMEK VERENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

 

 

Hasan Balcı